Waar?

Waar u een lekker glas La Vermut kunt vinden? Hier volgt een actueel overzicht van horeca en delicatessenwinkels die u graag van dienst zullen zijn. Salud!

Amsterdam
BullewijCk – www.bullewijck.nl

Breda
Lunchbar Vermut –
www.lunchbarvermut.nl

Culemborg
Willemien eetwaar – www.willemien-eetwaar.nl

Den Bosch
Restaurant Sense –
www.senserestaurant.nl

Doetinchem
Eterij & Tapperij ’t Raedthuys – www.hetraedthuys.nl

Eindhoven
Restaurant Wynwood –
www.wynwood.nl

Eys
Fruit- en Groentehandel Eyserhalte BV – www.eyserhalte.nl

Geijsteren
Restaurant Hoeve de Boogaard – www.hoevedeboogaard.nl

Heerlen
Brasserie Mijn Streek – www.mijn-streek.nl

Hengelo (GLD)
De Zellerij – www.gczelle.nl

Maastricht
Beluga – www.belugalovesyou.com
Brasserie Tapijn – www.tapijn.nl
Bouchon D’Enface – www.bouchondenface.nl
Bijzonder – www.bijbijzonder.com
Café Sjiek – www.cafesjiek.nl
Casa Pito – www.casapito.nl
Eetcafé Il Y A – www.eetcafeilya.nl
Restaurant Harry’s – www.harrysrestaurant.nl
Stadscafé Lure – www.cafelure.nl
Taverna La Vaca – www.tavernalavaca.nl

Meerssen
Gasterij Goesting –
www.gasterijgoesting.nl

Muiderberg
Restaurant Quarz –
www.restaurantquarz.nl

Nieuwegein
Restaurant Zott – www.restaurantzott.nl

Oudewater
Grandi Vini – Casa Del Sole – www.grandivini.nl

Roosendaal
Peter Kesseler Catering –
www.peterkesseler.nl

Rotterdam
Restaurant Destino – www.restaurant-destino.nl
Barrelproof – www.barrelproofcompany.nl

Schin op Geul
Landhotel Heuvelzicht BV – www.heuvelzicht.nl

Spakenburg – Bunschoten
Restaurant De Mandemaaker – www.demandemaaker.nl

Tilburg
EethuisTwintig – www.eethuistwintig.nl

Utrecht
Granada Wijnen – www.granadawijnen.nl (groothandel)

Uden
Olijfgeheim – www.olijfgeheim.eu

Wittem
Kasteel Wittem –
www.kasteelwittem.nl

Zou u ook graag in deze lijst vermeld willen worden? Neem dan nu contact met ons op!